Prihlásiť sa

Nemáte účet? Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo?

Registrácia

O nás

Sme ITčkári

Viac ako 20 rokov sme pracovali na IT pozíciach (od vývojárov, konzultantov veľkých systémových integrácií, architektov až po seniorný manažment) a osobne poznáme ľudí, pre ktorých hľadáme nových zamestnancov.

Recruiting ``na mieru``

Pre každého chceme nájsť pozíciu, ktorá najviac zodpovedá jeho skúsenostiam a preferenciám. Nerobíme pohovory, ale príjemné rozhovory, aby sme uchádzača spoznali lepšie. Taktiež dávame feedback ku CV a pomôžeme s prípravou na pohovor u budúceho zamestnávateľa.

Transparentní a féroví

Transparentnosť a férový prístup je pre nás alfou a omegou. Žiadneho kandidáta netlačíme do našej ponuky a nechávame úplne naňho, či si vyberie pozíciu nášho klienta. Úspešná kariéra každého uchádzača je pre nás prednejšia ako krátkodobé víťazstvo.

Náš tím

Slavomír Bača

Po štúdiu na Technickej univerzite v Košiciach pracoval 16 rokov v Accenture Consulting na pozíciach od Analytika až po Senior Manažéra. Následne viedol IT development v Tatrabanke. Svoje bohaté skúsenosti v IT sa rozhodol zúročiť vytvorením Mentor partners a portálu robime.it. Jeho víziou je pomáhať IT profesionálom v ich kariére a zároveň podporovať IT komunitu na Slovensku.

slavo_baca
ZJ2

Zuzana Janíková

Obasť personalistiky a vzdelávania je to, čím Zuzka žije celý svoj profesionálny život. Počas svojich 25 ročných skúseností pôsobila na viacerých manažérskych pozíciach a viedla vzdelávacie aktivity. V Mentor Partners vyhľadáva a komunikuje s kandidátmi primárne na seniorné IT pozície. Zároveň sa venuje projektu corobim.sk, coachingu a aktívne realizuje tréningy na soft skills

Ste firma? Pozrite si o nás viac v sekciiPre firmy

Vybraní klienti

Untitled design-37